Poland2018-04-24T08:03:08+00:00

Witamy w Huthwaite Polska

Jako DORADCA Consultants jesteśmy częścią rodziny Huthwaite International już dwie dekady. W tym czasie, łącząc nasze własne doświadczenie konsultingowe z wiodącą w skali globalnej własnością intelektualną zawartą w modelach Huthwaite, staliśmy się partnerem wielu wiodących firm w Polsce.

Unikalne know-how Huthwaite’a oparte na badaniach i obserwacjach, doskonale uzupełnia naszą ofertę doradczą dla klientów szukających poprawy efektywności poprzez executive coaching, zarządzanie projektami, zarządzanie strategiczne, systemy zarządzania jakością oraz wzrost umiejętności komunikacyjnych. Od 1996 r. wspólnie z Huthwaite International pomagamy naszym klientom poprawić efektywność biznesową oraz osiągnąć rzeczywistą i mierzalną zmianę. Posiadamy szerokie doświadczenia we wdrażaniu modeli sukcesu Huthwaite w sektorze finansowym, IT, telekomunikacyjnym, produkcyjnym, logistycznym, usługowym, w energetyce, ochronie zdrowia, branży paliwowej i innych.

Klienci Huthwaite Polska to m.in: ABBOTT Polska, At Media, Bank BPH, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Citi Handlowy, Dell, ENERGA, Hewlett-Packard, HSBC, ING Group, Kronopol, Pierre Fabre Medicament, ORANGE Polska, Ruuki, RWE, Siemens, SCA, SGS Polska, SKF, T-Mobile, TZMO, Young Digital Planet i wielu innych.

DORADCA Consultants Ltd. jest członkiem międzynarodowej grupy firm doradczych w dziedzinie zarządzania – E-I Consulting Group; należy też do branżowych i regionalnych organizacji biznesowych. Pozwala nam to być zawsze w centrum wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych i daje dostęp do najwyższej klasy know-how w dziedzinie konsultingu.

Dorota Porażka
Country Manager w Polsce

Dorota Porażka jest Wiceprezesem w firmie DORADCA Consultants Ltd, z którą HUTHWAITE International podpisał umowę o współpracy w 1996 roku. Absolwentka studiów MBA i coach certyfikowany w Institute of Leadership and Management. Jest ekspertem zmiany zachowań i trenerem umiejętności miękkich z ponad 20-letnim stażem. Dorota dołączyła do zespołu w 1998 roku na stanowisko konsultanta. Od początku 2000 do kwietnia 2005 roku była Dyrektorem HUTHWAITE Polska. Przez ponad 5 lat planowała strategię rozwoju HUTHWAITE International w Polsce. Zarządzała działem i całością kontaktów ze wszystkimi klientami. Rozbudowała zespół konsultantów i wprowadziła na rynek Polski szereg programów szkoleniowych. Obecnie nadzoruje całość procesów sprzedaży i negocjacji i zarządza projektami międzynarodowymi Huthwaite International realizowanymi na terenie Polski. Prywatnie joginka, miłośniczka książek i tłumaczka z języka angielskiego książek o coachingu.

Rafał Szlachcikowski
Dyrektor Huthwaite Polska

Rafał Szlachcikowski jest Dyrektorem Huthwaite Polska. Jest odpowiedzialny za strategię rozwoju Działu, jakość szkoleń i doradztwa oraz wdrażanie nowych programów. Rafał zarządza zespołem sprzedażowym i trenerskim oraz wspiera sprzedaż do kluczowych klientów. Posiada bogate doświadczenie w konsultingu w zakresie sprzedaży i marketingu. Począwszy od 1999 r. przez cztery lata pracował dla wielu korporacji prowadząc badania rynku i opracowując strategie marketingowe. Do zespołu Huthwaite Polska dołączył w styczniu 2003 r. Odkąd rozpoczął pracę w Huthwaite prowadził wiele projektów podnoszących efektywność sprzedaży w firmach działających w różnorodnych branżach – począwszy od sektora IT, poprzez wyspecjalizowaną produkcję i usługi, a skończywszy na dużych bankach. Z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją marketingową. Prywatnie – pasjonat gitary i dobrego kina.

Szkolenia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej oceniane są pod kątem efektywności i skuteczności proponowanych metod. Właśnie ci klienci, którzy oczekują wyników zaufali firmie Huthwaite International.

To co proponujemy nie opiera się na przypuszczeniach lecz na solidnych badaniach zweryfikowanych w praktyce. Do każdego realizowanego projektu wnosimy ponad 30-letnie doświadczenie i rzetelną wiedzę ekspercką.

Nasi klienci cenią sposób w jaki pracujemy. Wszyscy, bez wyjątku, którzy wzięli udział w naszym ostatnim badaniu wizerunku marki zadeklarowali, że chętnie zarekomendowaliby nas swoim partnerom biznesowym. Jak wiele innych firm może poszczycić się stuprocentowymi rekomendacjami?

  • ABBOTT Poland
  • Agfa Graphics
  • AGGREKKO Polska
  • ASSECO Poland
  • At Media
Kontakt

Projekty krajowe

W zakresie projektów na terenie Polski prosimy o kontakt z Dorotą Porażką (+48 621 03 31) lub kontakt mailowy, po naciśnięciu czerwonego przycisku.
Kontakt
Contact

Multinational projects

For projects beyond Poland, please contact our global headquarters on +44 (0)1709 710081. Alternatively click the red button to email us.
Contact